Правила та умови проживання

Дякуємо Вам за вибір нашого готелю.

Нижче перераховані правила та умови проживання у Kavalier Boutique Hotel. Будь ласка, ознайомтеся з ними. Бронюючи номер Ви автоматично даєте згоду на дотримання цих правил.

Бронювання

Усі бронювання є гарантованими. Ваш номер буде готовим і чекатиме на Вас, незважаючи як пізно Ви прибудете. Гарантією поселення є заброньований номер та передоплата за першу ніч проживання. Ми приймаємо готівку та картки: Euro/Mastercard, Visa, Maestro.

Скасування бронювання

Усі бронювання можуть бути скасовані відповідно до дат(и) перебування. Якщо Вам потрібно скасувати гарантований заїзд на стандартну добу, повідомлення про анулювання повинне бути надіслане за 72 години дня заїзду. Для особливих подій повідомлення вимагається за два тижні або 30 днів до дійства. Для уточнення політики скасування для вашого бронювання, будь ласка, зв'яжіться з готелем.

Усі ануляції без належного повідомлення підлягатимуть анулюванню з застосуванням штрафних санкцій – повної оплати за одну добу. Гості, які не з'явилися за бронюванням, також підлягають вище вказаній політиці.

Розміщення

Час поселення: 14:00.

Раннє поселення

Якщо ви плануєте прибути раніше часу реєстрації, ми просимо, щоб Ви зателефонували не пізніше, ніж день до прибуття. Оскільки ми не можемо гарантувати ранній заїзд, ми зробимо все можливе, щоб надати Вам номер. Якщо Ваш номер ще не буде готовий, ми будемо раді прийняти багаж, поки Ви не отримаєте доступ до вашої кімнати. Для того, щоб гарантувати доступ до вашої кімнати до 14:00, ми рекомендуємо Вам також забронювати номер на цю половину дня.

Виселення

Час виселення: 12:00

Ранній виїзд

Якщо Вам необхідно виїхати раніше за попередньо встановлену дату, плата за ніч перебування плюс додаткові податки будуть додані до вашого кінцевого рахунку.

Пізній виїзд

Оскільки ми не можемо гарантувати пізній виїзд, ми зробимо все можливе, щоб розмістити Вас. Якщо ж ми не зможемо виконати Ваше прохання, ми з радістю притримаємо Ваш багаж до Вашого виїзду

Діти та додаткові місця

Діти віком до 6 років проживають безкоштовно.

Додаткове ліжко- 600 грн за добу.

Для дітей віком до 2 років ліжечко безкоштовне.

За розміщення дітей старшого віку або дорослих стягується плата 600 грн з особи за ніч на додатковому ліжку з сніданком.

Максимальна кількість додаткових ліжок у номері - 1.

Максимальна кількість дитячих ліжечок у номері - 1.

Будь-який тип додаткового ліжка або дитячого ліжечка на прохання, має бути підтверджене готелем.

Ресторан

Ресторан працює цілодобово

Час сніданків:7:30-11:00

Домашні улюбленці

Розміщення з домашніми тваринами можливе за попереднім запитом. Може стягуватись додаткова плата. До тварин, з якими допускається проживання в готелі, відносяться лише собаки, окрім бійцівських порід.