Події та зустрічі

Весілля

Ми віримо, що особлива мить, коли двоє безмежно закоханих скажуть “так” одне одному, має відбутися в особливому місці. Територія Kavalier Boutique Hotel завжди готова до неймовірних історій кохання.

Ми подбаємо про те, щоб цей незабутній день минув без турбот! Довірте організацію весілля нашим професіоналам, які вислухають кожне Ваше побажання та зроблять усе на найвищому рівні.

Скажіть ще одне "так" банкету серед чарівної природи та чуттєвій церемонії.

Ваше ідеальне весілля буде в надійних руках!

Розкішна територія Kavalier Boutique Hotel збереже спогади Вашого кохання назавжди, щоб Ви повертались сюди знову й знову.

Конференції

Для зручної та продуктивної роботи ми пропонуємо кімнати для переговорів та конференц-зал, укомплектований необхідним сучасним обладнанням. Ми з радістю допоможемо Вам організувати та провести зустрічі.

Для конференцій на найвищому рівні ми надаємо:

  • Проектор Panasonic PT-FW430
  • Екран Projecta Compact Electrol 333см 16:9
  • Мікрофон (ручний, бездротовий) AKG WMS40mini Vocal
  • Мережевий програвач Apple TV
  • Дисковий програвач (BD, DVD, CD) Pioneer BDP-140 з USB входом
  • Акустичну систему 7.2 та настінну розетку аудіо

Святкування

Kavalier Boutique Hotel створений для того, щоб Ваші святкування ставали незабутніми. Мальовничі локації, професійний сервіс, смачна кухня та найкраща організація урочистих подій для Вас. Дозвольте нам зробити Ваш день народження, весілля чи ювілей неперевершеними. Ми завжди неймовірно раді бачити, як Ви насолоджуєтесь моментами щастя, перебуваючи в Kavalier Boutique Hotel.

Kavalier Boutique Hotel зробить будь-яку подію унікальною!
+38 032 242 3 999