Про готель

Дивитись відео

Концепт

Kavalier Boutique Hotel - місце, де забувають про проблеми.  Неймовірна історія, затишна атмосфера та мальовнича природа допоможуть розслабитись  і відпочити від метушні міста. Лише кілька кілометрів від центру Львова -  і Ви опиняєтесь серед прекрасної зелені старовинного парку “Знесіння” та можете на повні груди вдихнути чисте повітря та відчути, як тіло наповнюється силою.  Тут забувають про всі проблеми та негаразди й віддаються в теплі обійми Kavalier Boutique Hotel.

Нагороди

Про нас

Готель розташований у місцевості під назвою Кайзервальд, що в перекладі з німецької – «королівський ліс». Таку назву він отримав на честь візиту до Львова австро-угорського імператора Франца Йозефа І та його дружини Єлизавети Баварської. Зачаровані неймовірною красою, вони захотіли зупинитись саме на території, де сьогодні розташований комплекс Kavalier Boutique Hotel . Це місце, де кожен наповнюється силою та отримує насолоду від неймовірної природи та особливої історії. Це місце, що зачаровує та дарує силу.

Локація створена для того, щоб зробити будні особливими, а свята - незабутніми. На території готелю функціонує ресторан Kavalier, тенісний корт, прокат велосипедів, басейн, міні зоопарк та унікальний винний бювет.

Наші послуги